Про втрату стало відомо вчора, 11 червня. Шура Рязанцева була військовослужбовицею 78 окремого десантно-штурмового полку.

Дивіться також Одягала акторів "Кварталу 95": померла стилістка Шура Рязанцева з позивним "Ялта"

У пресслужбі полку повідомили причину смерті військової. Шура Рязанцева з позивним "Ялта" пішла з життя у лікарні в Житомирі через серцеву недостатність. Про це мовиться у медичній довідці, які лікарі надали для 78 ОДШП.

Пресслужба також повідомила, що Шура Рязанцева саме переводилась в інший підрозділ. До офіційного рішення їй залишався один день.

Шура Рязанцева – військовослужбовиця та стилістка

  • Шура Рязанцева родом з Криму. У мирному житті вона була стилісткою та художницею по костюмах. Як розповідала дівчина, їй дав старт Андрій Кузьменко. Через кілька років роботи вона була однією з найкращих стилісток в Україні і поза її межами. Рязанцева працювала з Зеленським, одягала інших акторів "Кварталу 95", ведучих "Орла і решки" та "Інтеру".
  • У 2013-2014 Шура Рязанцева опинилася в епіцентрі Революції Гідності. Вона героїчно рятувала поранених. Також дівчина на 5 днів потрапила у ворожий полон після окупації Криму.
  • Коли настала повномасштабна війна, Рязанцева прийняла рішення приєднатися до Сил оборони. Її метою було знищити блокпост в Армянську, де вона зазнала жорстокого поводження, і повернути місто своєї юності.