Захисниця України загинула 11 червня. Причиною смерті стала серцева недостатність.

Не пропустіть Ризик втрати зору та контузія: хто зі знаменитостей зазнав поранень на війні

О 12:00 у Михайлівському Золотоверхому соборі розпочалося відспівування Рязанцевої. На прощання приїхали побратими Шури. Присутні у храмі мали можливість сказати свої останні слова перед труною з тілом, накритою державним прапором.

Прощання з Шурою Рязанцевою
Прощання з Шурою Рязанцевою / Фото Суспільне Крим

Один з побратимів військової, Віктор, поділився, що бачився з Шурою ще до початку вторгнення. Однак, їхні долі переплелися безпосередньо після 24 лютого 2022 року. Тоді вони познайомилися у 78 окремому десантно-штурмовому полку.

Вона виборола собі шлях туди і я сподіваюсь що вона отримає своє найкраще посмертя,
– з щемом промовив чоловік.


Процес прощання з Шурою Рязанцевою / Фото Валентини Поліщук, 24 Канал

Водночас друг Шури, Віталій, розповів про те, якими якостями була наділена стилістка. За його словами, Рязанцева була емпатичною та доброю. До того ж жінку називали душею компанії, яка мала чітку громадянську позицію.

Запам'яталось, що ніколи не стояла осторонь щодо людей. Одна асоціація – доброта й світло,
– пригадав Віталій.

Одразу після відспівування розпочалася поминальна хода, яка простяглася до Майдану Незалежності. Попрощатися з військовою прийшли й зірки: захисник та репер Yarmak, а ще Міша Крупін, який зіграв на скрипці. У процесі прощання звучала сирена повітряної тривоги.


Yarmak на прощанні з Шурою Рязанцевою / Фото Валентини Поліщук, 24 Канал


Прощання з Шурою Рязанцевою / Фото Валентини Поліщук, 24 Канал

Прощання з Шурою Рязанцевою / Фото Валентини Поліщук, 24 Канал

Чим відома Шура Рязанцева

  • Захисниця народилася в Криму. До початку війни жінка працювала стилісткою. Вона мала можливість одягати акторів "Кварталу 95", ведучих "Орла і решки" та "Інтеру".
  • Життя Шури змінилося, коли розпочалась Революція Гідності. Рязанцева на власні очі побачила побиття студентів 30 листопада, коли везла костюми. Вона рятувала поранених, а у 2014 році вирушила у Крим. Однак, жінка потрапила у полон до окупантів, де перебувала протягом п'яти днів.
  • У перший день повномасштабної війни Шура вступила до тероборони. Її мрією було знищити КПВВ в Армянську, де над нею знущались, та повернутись у місто юності.