Відомо, що Сергій долучився до 13-ї бригади "Хартія". Поет також нещодавно опублікував фото у військовій формі.

Цікаво Я вдома, – Таня Пренткович після переїзду за кордон повернулася в Україну

Жадан поділився, що разом з ним вступили до НГУ ще двоє учасників гурту "Жадан і собаки". До того ж музиканти розпочали підготовку до мобілізації взимку цього року.

Ми вже давно збиралися мобілізуватися. Починаючи із зими готувалися, проходили ВЛК, наразі перебуваємо на вишколі. Ми – це члени гурту "Жадан і Собаки", нас троє,
– розповів артист.

Водночас Сергій зізнався, що свідомо підійшов до вибору бригади. Річ у тім, що "Хартією" він опікувався з початку її створення. Так, поет збирав гроші на літературних читаннях і музичних виступах на потреби бригади.

Коли був поетичний вечір у Палаці спорту в Києві, я вже був рекрутом і писав заяву на відпустку – керівництво поставилося з розумінням, мене відпустили. Тим більше вечір був благодійний, і всі зароблені гроші ми передали на "Хартію",
– зазначив рок-музикант.

Ба більше, Жадан поки не може впевнено сказати, що буде з його творчою діяльністю. Втім, письменник зазначив, що в майбутньому все стане зрозумілим.

Сергій Жадан мобілізувався: що відомо

  • Наприкінці березня цього року мережею почали ширитися чутки про можливу мобілізацію письменника. За словами журналістки Марії Малевської, він їй особисто повідомив, що це правда, втім, офіційної заяви від нього – не було.
  • Однак, на початку червня Сергій підтвердив цю інформацію. Поет зазначив, що вже перебуває на військових навчаннях.
  • Музикант долучився до 13-ї бригади "Хартія".