Він вважає, що може бути в журі на рівні з Джамалою та Данилком. Виконавець підкреслив, що раніше вже дивився Нацвідбори та вболівав за артистів.

Важливо Нацвідбір на Євробачення-2024 в ефірі: онлайн-трансляція фіналу

Сергій Танчинець відповів на критику від єврофанів

Приналежність співака до складу журі викликало занепокоєння через відсутність у Танчинця досвіду участі в Євробаченні. У відповідь на хейт лідер БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ підкреслив, що не існує жодних правил, які б зобов'язували члена журі брати участь у пісенному конкурсі.

Я дивився, вболівав, вболівав за Нацвідбори. Коли до мене прийшло розуміння, що я буду членом журі, в мене вдома, окрім музики фіналістів Нацвідбору, більше нічого не лунало,
– наголосив артист.

Фінал Нацвідбору на Євробачення-2024: дивіться відео онлайн

Хто ще входить до складу журі Нацвідбору-2024

  • За результатами нещодавнього опитування, проведеного в застосунку Дія, стало відомо, що членами журі Національного відбору також стали Андрій Данилко та Джамала. Обидва артисти раніше вже брали участь у пісенному конкурсі Євробачення.
  • Джамала здобула перемогу у 2016 році з потужним треком "1944", а Вєрка Сердючка справила незабутнє враження у 2007 році з енергійною піснею Dancing Lasha Tumbai, посівши почесне друге місце.
  • Зазначимо, за Андрія Данилка в Дії проголосувало 43,79% українців. Джамала отримала 23,62%, а Сергій Танчинець – 12,42% голосів.
  • Вражає те, що понад 720 тисяч українців взяли активну участь у цьому опитуванні.