Чоловік поділився своїми враженнями з шанувальниками. Крім того, 53-річний режисер опублікував фото з Центру надання адміністративних послуг.

Не пропустіть Із ветеранами "Азову": Тіна Кароль у військовій формі пройшла вишкіл на полігоні

Семен наголосив, що швидко оновив дані військовозобов'язаного.

Пішов у ЦНАП. Взяв талон. 7 хвилин у черзі на дивані. Підійшов до столика. Через 5 хвилин оновив дані. Рекомендую,
– поділився Горов.

Що відомо про новий закон про мобілізацію

Він увійшов у дію 18 травня та передбачає кілька важливих нововведень:

  • Усі військовозобов'язані громадяни мають оновити свої дані в територіальних центрах комплектування або через онлайн-сервіс. Призовний вік відтепер знижується з 27 до 25 років. Крім того, врегульовано питання бронювання працівників для компаній та роботодавців.
  • Військовозобов'язані повинні носити з собою військово-облікові документи (військові квитки, посвідчення) та пред'являти їх на вимогу поліції та працівників територіальних центрів комплектування. Важливо зауважити, що повістки тепер можуть вручати не лише працівники ТЦК, а й представники СБУ, розвідки, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, навчальних закладів та управителі багатоквартирних будинків.
  • До того ж з 1 вересня 2025 року в Україні запроваджується базовий військовий вишкіл для всіх призовників віком до 24 років у рамках навчальних планів вишів. Для жінок така підготовка є добровільною.
  • Водночас закон не регулює питання демобілізації та термінів служби – ці аспекти мають бути врегульовані окремим законопроєктом.