Зокрема, зраднику висунуто звинувачення за чотирма окремими статтями. Серед них – публічні заклики до насильницької зміни влади та виправдовування збройної агресії Росії.

Не пропустіть Jerry Heil наживо заспівала Teresa&Maria в аеропорту: відео, що проймає до мурах

Що саме інкримінували Юрію Бардашу

Зрадника звинувачують у публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, пропаганді війни, виправданні збройної агресії Росії проти України та героїзації її учасників.

Хто такий Юрій Бардаш

  • До російського вторгнення він був відомий як продюсер Quest Pistols, "Гриби", "Нерви", Wellboy, Луна та інших виконавців.
  • Однак після 24 лютого 2022 року Бардаш переїхав до Росії та став відкритим прихильником путінського режиму й активно поширює російську пропаганду в соціальних мережах.
  • Особливе обурення викликав прямий ефір, у якому він виправдовував російську агресію, говорив про "вчасну капітуляцію" України, "один русский народ" і "братовбивчу війну на Донбасі".
  • Крім того, зрадник привітав Путіна з днем народження "від імені здорових українців", що є абсолютно цинічним жестом.
  • У своїх висловлюваннях Юрій зневажає все українське, називаючи український паспорт "чорною міткою" та заявляючи про огиду до всього, що пов'язане з Україною.