У дописі Руслан зізнався, що виїхав з України на законних підставах. Артист хворіє на астму, тому отримав відстрочку від мобілізації до 3 листопада цього року.

Не пропустіть DJ Tapolskiy, який долучився до "Культурного десанту", виступив під Донецькою стелою

Чоловік вирішив відреагувати на хейт, опублікувавши пояснення свого виїзду за кордон. За словами зірки, захворювання є спадковим.

Усі мої близькі, друзі, знайомі, колеги знають про постійний "Сальбутамол" у моїй кишені й періодично астматичні напади. Так, у нас у сім'ї це від діда по мамі, і кому треба сказати "спасибі" за виїзд, то це не президенту, з яким ми разом працювали тільки на передвиборчій кампанії, а покійному дідові,
– поділився у видаленій публікації Ханумак.

Новина про пост-пояснення Ханумака
Новина про пост-пояснення, який ще був на сторінці Ханумака / Скриншот з сайту

Втім, актор не повідомив, чому вирішив приховати пост з виправданнями. Останньою публікацією Руслана був звіт про 7 тисяч гривень, які він зібрав для відновлення дитячої лікарні "Охматдит".

Нагадаємо, днями Руслан Ханумак повідомив про приїзд до США, де зустрівся з сином Артуром. Актора захейтили в мережі через його втечу за кордон під час війни. Він зазначив, що "нехай буде в очах багатьох зрадником, але його син ростиме з татком".