Тож, ймовірно, що Z-патріотка, котра замовчує криваву війну в рідній країні, вже проголосувала за Володимира Путіна. Нещодавно своїм російським паспортом похизувалася ще одна запроданка Таїсія Повалій.

Цікаво Кілька бізнесів та мільйонна аудиторія: що відомо про блогерку Таню Пренткович та її обранця

Як Регіна Тодоренко отримала російський паспорт

Пропагандистські ЗМІ повідомляють, що підставою для цього став шлюб телеведучої з громадянином Росії Владом Топаловим та безперервне проживання у країні.

Водночас сама Регіна поки не підтвердила цю інформацію.

Що відомо про Регіну Тодоренко та її позицію щодо війни

  • Уродженка Одеси з 2016 року живе в Москві.
  • У 2019 році вона вийшла заміж за російського співака Влада Топалова. У подружжя народилося двоє синів, яких вони назвали Михайло і Мирослав.
  • Телеведуча з 2014 року уникала обговорення російсько-української війни. Лише в одному з інтерв'ю вона порушила мовчання, заявивши, що вважає за краще триматися далі від політики.
  • Після 24 лютого 2022 року зрадниця почала поширювати неоднозначні меседжі про мир і любов, відмовляючись називати ім'я країни-агресорки, якою є Росія.
  • Тодоренко продовжує свою роботу на пропагандистському телебаченні, щоб заробляти криваві рублі та фінансувати закупівлю ракет, які запускаються в Україну. Також вона знялася у фільмі разом із сербським актором Мілошем Биковичем, який відомий своєю підтримкою Росії.
  • До того ж Z-патріотка часто хизується своїм "лакшері" відпочинком за кордоном, коли її рідне місто обстрілюють російські військові.