Принцу знижували рівень захисту після того, як він відмовився від своїх королівських обов'язків. Тоді адвокати Гаррі заявляли, що це рішення було несправедливим.

Цікаво Принц Гаррі чесно зізнався, чи планує повернутися до королівських обов'язків

Принц Гаррі програв суд у Великій Британії

Тепер суддя Високого суду у відставці Пітер Лейн поширив постанову щодо справи принца, у якій йдеться, що "заяву про судовий перегляд відхилено".

Речник міністерства внутрішніх справ повідомив, що суд підтримав уряд у цьому позові. Там вважають справедливим таке рішення та радіють йому.

Система захисної безпеки уряду Великобританії є суворою та пропорційною. Наша давня політика полягає в тому, щоб не надавати детальну інформацію про ці домовленості, оскільки це може поставити під загрозу їх цілісність і вплинути на безпеку окремих осіб,
– повідомили в МВС.

Також у міністерстві зазначили, що рішення не було "ірраціональним чи затьмареним процедурною несправедливістю".

Гаррі виграв суд у справі щодо ЗМІ

  • Раніше принц позивався проти британської газетної групи, до якої входять видання The Daily Mirror, The Sunday Mirror і Sunday People. За словами Гаррі, ці медіа отримували інформацію про нього незаконними методами. Наприклад, йдеться про перехоплення голосової пошти. Так відбувалося протягом 15 років.
  • Тож тепер Mirror Group Newspapers виплатить принцу значну компенсацію у розмірі 140 600 фунтів стерлінгів та покриє його судові витрати.