Річ у тім, що понад 15 років журналісти прослуховували Його Високість для отримання ексклюзивної інформації та написання статей. Вони для цього використовували різні незаконні методи. Навіть приватних детективів, що підтвердив Верховний суд Великої Британії.

Вас також може зацікавити Принц Гаррі виступив у Лас-Вегасі, але не згадав хворого тата: що говорив у промові

Принц Гаррі отримає компенсацію від The Daily Mail

Адвокат Його Високості, Девід Шерборн, зазначив, що Mirror Group Newspapers "заплатить значну додаткову суму як відшкодування збитків", а також покриє судові витрати Гаррі.

Все, про що ми говорили, що відбувалося в Mirror Group, відбувалося насправді, і навіть набагато гірше, оскільки суд постановив це у своєму рішенні,
– сказав принц Гаррі в заяві, яку зачитав його адвокат поза межами суду.

Скандал принца Гаррі та ЗМІ через "злам телефону"

  • Раніше Його Високість подав позов проти відомої британської газетної групи, відповідальної за видання The Daily Mirror, The Sunday Mirror і Sunday People.
  • Він стверджує, що журналісти цих видань займалися незаконною діяльністю для отримання інформації. Зокрема, перехоплення голосової пошти та інші заборонені методи. Це тривало протягом 15 років.
  • У грудні 2023 року Верховний суд Великої Британії визнав, що газета Mirror Group Newspapers (MGN) з 2006 до 2011 року використовувала незаконну тактику для отримання інформації для 15 статей про принца Гаррі.
  • Як наслідок, суддя присудив Його Високості компенсацію в розмірі 140 600 фунтів стерлінгів (еквівалент 179 000 доларів США).