Нині одна з найпопулярніших пісень у тіктоці – це трек Soaked виконавиці Shy Smith. Співачку називають молодою попдівою та прогнозують їй успішне майбутнє.

До слова Відео з полуницею в шоколаді стало мегавірусним: чому це сталось і як тренд отримав продовження

Трек Soaked завірусився в мережі

Shy Smith була популярна і раніше. Вона почала свій шлях у 20 років як модна інфлюенсерка. У своєму стилі дівчина надихалася моделями та колекціями одягу 2000-х та ери Y2K. Це особлива естетика, яка відзначалася провокаційними деталями, обтислими речами з низькою посадкою, аксесуарами з глянцем і стразами.

Епоху нульових Shy Smith вирішила відобразити також у своїх треках. Можливо, саме тому її пісня "залетіла" в соціальних мережах та стримінгових платформах. Наприклад, на Spotify її послухали майже 34 мільйони разів.

Shy Smith – Soaked: слухайте онлайн

Це трек про кохання, зваблення та спокусу в стосунках. Сама Shy Smith зізнавалася, що вкладала в мелодію естетику 90-х і нульових. Із цим погоджуються і користувачі, яким здалося, що цю пісню створили у 2000-х. Багатьом вона нагадала треки Брітні Спірс.

Просто хочу, щоб кожен, хто слухав мою пісню, почувався, наче він у клубі у 2004 році. Немов я якимось чином вставила в трек машину часу,
– ділилася співачка.

Пісня швидко стала саундтреком до роликів у тіктоці. Під неї знімають танці, лайфстайл-ролики, жарти, нарізки з кадрами улюблених акторів тощо.

Трек став хітом тіктоку і для українських користувачів.