Автор YouTube-каналу "Твоя підпільна гуманітарка" та співзасновник однойменного видавництва зазначив, що вже остаточно мобілізувався і зараз проходить підготовку в навчальному центрі.

Читайте також Сергій Жадан вирішив мобілізуватися: до якої бригади він приєднається

Що буде з видавництвом і YouTube-каналом

Він також додав, що тепер весь чоловічий склад команди "Гуманітарки" проходить військову службу.

Наразі розбираюся, в якій частині зрештою служитиму і вирішую адмінпитання. Ніби є варіант, але то ще в процесі. А там буде видно,
– пояснив Українець.

Однак, у команді залишилася співзасновниця видавництва Катерина Дудка, тож, "Твоя підпільна гуманітарка" продовжить видавати книжки. Щоправда, зазначає письменник, це буде трохи повільніше.

А от на YouTube-каналі впродовж певного часу не виходитимуть нові відео.

Остап Українець додає, що над перекладами він теж не зможе працювати, принаймні найближчим часом.

Що відомо про Остапа Українця

  • Остап Українець дебютував як письменник у 2016 році, і вже через рік завершив свою першу значну роботу — історичний роман "Малхут", присвячений Станіславову. У 2018 році та 2019 році вийшли ще дві книжки, що стали продовженням роману: "Транс" та "Канцелярія хрестових походів".
  • Він також переклав ряд відомих творів, включаючи поему Т. С. Еліота "Безплідна земля", твори Г. Ф. Лавкрафта, Е. Гантера та Н. Стівенсона.
  • У 2021 році спільно з Євгеном Ліром і Катериною Дудкою заснував видавництво "Твоя підпільна гуманітарка". До цього команда активно розвивала однойменний канал на YouTube.