Сім'я Кузьми Скрябіна майже не розповідала про раптову смерть Ольги Кузьменко. Але днями її чоловік наважився на відверту розмову.

Зверніть увагу Вважали зниклим безвісти: на війні загинув український журналіст і військовий Петро Цурукін

Причина смерті Ольги Кузьменко

Чоловік підтвердив, що Ольга Михайлівна боролася з важкою хворобою. Також вона перенесла інсульт.

Її здолала тяжка хвороба. Вона лежала в лікарні у Львові 7 місяців. У неї був інсульт. Згодом лікарі вже натякнули, що вони нічого не можуть зробити. Потім вона ще три тижні була дома. Другий інсульт стався уже вдома. Її забрали на швидкій в реанімацію, а на другий день її не стало,
– розповів Віктор Кузьменко.

Батько Кузьми Скрябіна став вдівцем, тому тепер він живе сам. Зараз він продовжує займатися справою, яку розпочав з дружиною. Це майстерня, де вони працювали над створенням декоративних ангелів та дзвіночків з кераміки.

Віктор Кузьменко також розповів про те, як його син створив пісню "Мам". Батько Кузьми поділився, що Андрій не радився з ним щодо композиції.

"Він їхав тоді з Івано-Франківська і завжди обирав такі дороги, які дозволяли йому швидше дістатися додому. І ось, якось, його занесло старою дорогою у ліс. Була вже ніч, лісовози, ще сталась пожежа: торфи горіли, дим. Він сказав: "Я так злякався, що я можу маму не побачити". І от у нього протягом того якогось короткого часу той текст визрів", – пригадав зірковий батько.

"Скрябін" – "Мам": дивіться відео онлайн

Що відомо про втрату

  • 23 вересня 2023 року стало відомо, що померла Ольга Михайлівна Кузьменко. Їй було 76 років. Прощання відбулося через 3 дні у Брюховичах, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.
  • Маму Андрія Кузьменка поховали біля могили сина.
  • Про втрату розповідала лише донька Кузьми, Барбара. За її словами, в Ольги Михайлівни була хвороба, яка швидко розвивалася. Коли її забрала швидка, лікарі виявили сепсис і ниркову недостатність. Це болюча тема для сім'ї музиканта.