Крім того, макіяж та зачіска з мінімалістичними аксесуарами вдало довершували її аутфіт. Цікаво, що перша леді особливу увагу у своїх вбраннях приділяє саме прикрасам.

Цікаво Усвідомила свою м'яку силу, – Кравець розповіла про зміни Олени Зеленської за час війни

З'ясувалося, що візит Олени Зеленської у Тернопіль був присвячений впровадженню безбар'єрності на місцевому рівні. Так, вона спершу відвідала нейрореабілітаційне відділення Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні, яке спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань нервової системи та опорно-рухового апарату

Разом з очільником МОЗ Віктором Ляшком пройшли маршрутом пацієнта – подивилися, як і яку допомогу він отримує на всіх етапах лікування: від діагностики та інтенсивної терапії до реабілітації в Центрі досконалості,
– розповіла перша леді.

Крім того, Зеленська з першою віцепрем'єркою – міністеркою економіки України Юлією Свириденко завітали до Тернопільського обласного центру зайнятості. Там вони поспілкувалися з вимушеними переселенцями, ветеранами, людьми з інвалідністю, які приходять до центру в пошуках роботи.

Образ Олени Зеленської

Перша леді України з'явилася у Тернополі у вишуканому чорному класичному штанному костюмі. Доповнила її образ жовта сорочка та елегантні чорні туфлі. Своє вбрання вона прикрасила золотистими масивними сережками.

До того ж Зеленська зробила вишуканий нюдовий макіяж та акуратно уклала волосся.

Попередні виходи першої леді України

  • Нещодавно Олена Зеленська зустрілася з Муніром Мамедзаде, представником ЮНІСЕФ в Україні. Для зустрічі перша леді підібрала білосніжну сорочку, яку зі смаком поєднала з чорним піджаком на ґудзиках і штанами в тон.
  • На знак підтримки дружина президента відвідала новосілля сім'ї Сомових. Її вбрання для цієї події випромінювало невимушену, але стильну привабливість, оскільки вона одягнула чорні джинси в поєднанні зі спортивним светром небесно-блакитного кольору. Перша леді доповнила свій ансамбль стьобаною жилеткою.
  • Напередодні новорічних свят Олена Зеленська завітала до "Охматдиту", де люб'язно провела різдвяні читання. На зустріч вона обрала витончений look, що складався з коричневих штанів-палаццо та блузи шоколадного відтінку. Також перша леді додала до свого вбрання молочний кардиган.