Зокрема, розсекретила його вік і професію. До того ж розповіла історію знайомства з обранцем.

Цікаво Працює з росіянами й робить неоднозначні фото: де зараз і чим займається Влад Яма

Що відомо про стосунки Олени Гребенюк

З'ясувалося, що з майбутнім нареченим співачка познайомилася 16 квітня минулого року завдяки спільному другу.

Ми познайомилися на Великдень. Я запропонувала посвятити паску. Наступного дня ми вирішили зустрітися. Ми жили в одному домі багато років, але ми не бачилися. Наш спільний друг нас познайомив,
– зазначила артистка.

Чоловіка звуть Ярослав і він працює автодорожником. Пара близько 8 місяців живе разом. Водночас донька Олени вирішила з'їхати до бабусі.

Мені вже освідчилися, але ми вирішили відкласти (весілля – 24 Канал), бо зараз недоречно. Але пропозицію прийняла. Я офіційно наречена,
– поділилася виконавиця.

Інтерв'ю з Оленою Гребенюк: дивіться відео онлайн

Хто така Олена Гребенюк

  • Це відома оперна співачка, яка нерідко виступає в Києві та інших містах України.
  • Виконавиця досягла великих успіхів як на національній, так і на міжнародній сценах, здобуваючи нагороди та призи на різних престижних фестивалях і конкурсах.
  • Серед її досягнень – премія "Золота надія" на Міжнародному фестивалі оперної та камерної вокальної музики ім. Паторжинського у 1997 році, Третя премія та звання лауреата XXXVIII Міжнародного конкурсу оперного співу ім. Дворжака у Карлових Варах у 2003 році, а також Гран-прі на Першому міжнародному конкурсі євро-відео в Тирані у 2006 році.
  • У 2007 та 2010 роках виконавиця брала участь у "Фабриці зірок" в Україні, де була членом журі та викладачем вокалу. У 2011 році вона керувала групою "Привиди опери" у програмі "Шоу №1" телеканалу "Інтер".
  • Крім того, Олена Гребенюк брала участь в шоу "Зважені та щасливі", де схудла на 30 кілограмів, а нещодавно знялася в проєкті "Супер мама".