Як наслідок, на нього чекає тривалий післяопераційний період стриманості та обережності. До того ж виконавець зізнався, що він дещо змінив вид своєї діяльності й розсекретив, чим тепер буде займатися.

Не пропустіть Так с*ка обідно, – відомий кухар натякнув на таємний роман з Поляковою і показав пікантні фото

Що зі здоров'ям у Сашка Положинського

Артист повідомив, що йому провели два хірургічних втручання для покращення зору, тож тепер він проходитиме реабілітацію.

Операції пройшли чудово, виявилися й близько не такими страшними, якими здавалися до того, тепер маю витримати доволі тривалий післяопераційний період стриманості та обережності,
– поділився співак.

Він додав, що з квітня стане ведучим радіопрограми.

Це не був мій власний вибір, але в армії, на жаль, за тебе часто вирішують інші люди. Але раз наказали, максимально намагатимусь зробити її цікавою та змістовною,
– підкреслив виконавець.

Що відомо про службу Положинського у війську

  • Напередодні повномасштабного вторгнення Олександр підписав контракт на службу в резерві Збройних сил.
  • Вже 24 лютого 2022 року через відсутність бойової підготовки він не зміг вступити до лав Сил територіальної оборони (ТРО) і замість цього став солдатом 47-ї окремої бригади, де виконував роль стрільця.
  • Згодом військовий повідомив, що більше не перебуває на передовій. Він тоді додав, що має через це почуття провини.
  • У листопаді 2023 року Положинський попрощався з 47-ю бригадою і перейшов до нового підрозділу Збройних сил України. Він взявся за створення інформаційного продукту для Військового телебачення України. Крім того, нещодавно співак презентував нову пісню "На висоті".