Блогер зізнався, чому не йде воювати. Олександр вважає, що перебуваючи на передовій, він не зміг би заробляти кошти, відтак не зміг би допомагати військовим.

Не пропустіть Alyona alyona пояснила, чому Jerry Heil не повернулася в Україну після Євробачення-2024

Що Олександр Волошин сказав про мобілізацію

Інфлюенсер переконаний, що в тилу він може більше допомагати війську, ніж на фронті.

Я розумію, що, якщо тут будуть такі, як я, які заробляють і акумулюють кошти, то пацанам там точно буде легше. Скільки ми передали цих машин, скільки ми передали коштів, скільки пацанів нам вдячні – ми б там такого не зробили. Перебуваючи там, я не зміг би заробляти кошти, не зміг би допомагати,
– зазначив блогер.

Інтерв'ю з Олександром Волошиним: дивіться відео онлайн

Що інші зірки говорять про мобілізацію

  • Днями в одному з інтерв'ю Женя Янович зазначив, що, якщо йому вручать повістку, то він готовий йти на фронт. Однак ведучий підкреслив важливість своєї роботи і в тилу.
  • Музикант Олег Скрипка висловив переконання, що люди повинні мати право самостійно обирати, воювати чи не воювати. На його думку, виловлювати людей на вулиці неправильно.
  • Комік Володимир Жогло розповів, що відвідав військкомат для проходження медичного огляду, проте там його визнали непридатним до служби через проблеми зі здоров'ям. Обстеження діагностувало у гумориста ожиріння, гепатоз та алергію на метал.
  • Відомий актор Олексій Гнатковський має бронювання від мобілізації, втім, зізнається, що відчуває через це провину.