Олександр втратив обидві ноги під час служби на Харківщині, а згодом запустив проєкт "Відвал ніг". Терен скористався допомогою Монатіка і вивчив хореографічну зв'язку.

Цікаво Дуже хочемо донечку, – Христина Решетник неочікувано заговорила про четверту дитину

7-й випуск "Відвалу ніг" знімали у Луцьку. Це рідне місто Дмитра, де знаменитості перевірили на кріслах колісних безбар'єрність доріг і закладів.

Наприкінці відео Олександр отримав можливість навчитися кількох рухів з танцювального репертуару Монатіка. Дмитро показав Терену стилі брейк-данс і хіп-хоп.

Ветеран війни провів невелику репетицію і згодом вразив результатом. Військовий навіть став на руки, за що отримав оплески й схвалення від Монатіка.

Реакція мережі

Юзери висловили шану і гордість за Терена. Прихильники зазначили, що їм подобається дивитися шоу "Відвал ніг" та слідкувати за його діяльністю.

  • "Чоловіче, сказати, що це круто, то це нічого не сказати";
  • "Сашко, ти надзвичайно мотивуєш людей жити! Дякую тобі за "Відвал ніг", за позицію, за діяльність, за танці. З такими людьми як ти, нашу країну не здолати нікому";
  • "Крутяк! Люблю дивитися, як ти танцюєш та відвал ніг";
  • "Сашко, ви вогонь! Я з двома ногами так рухатись не можу";
  • "Вау, це круто".

Ба більше, деякі користувачі прокоментували участь Монатіка у проєкті. На їхню думку, співак – один з найкращих героїв цього шоу.