За словами виконавця, він особисто знайомий з цими співачками. На його думку, якщо вони щасливі жити в Росії, то хай там і залишаються.

До слова Було прикро через позицію доньки, – батько зрадниці Ані Лорак писав для неї патріотичні пісні

Яке ставлення Пономарьова до Лорак та Повалій

Олександр не міг уявити, що артистки можуть зрадити свою рідну країну. Ба більше, він шкодує, що такі талановиті люди, які народилися в Україні, зробили вибір не на користь своєї батьківщини.

Я не міг уявити. Не розумію, як це відбувається. Про колег говорити неетично, але я не знаю, чи це мої колеги. Бог їм суддя, вони зробили вибір, який зробили. Я шкодую, що талановиті люди, які народилися в Україні, – так їхнє життя склалося й так вони себе повели,
– поділився співак.

До того ж Пономарьову байдуже на те, як спокійно можуть спати артистки-запроданки. Він вважає, що якщо вони щасливі будувати кар'єру в Росії, то хай там і залишаються. Водночас Олександр зізнався, що йому шкода Лорак і Повалій.

Мені шкода їх. І шкода того, що вони зробили,
– запевнив артист.

Олександр Пономарьов про Лорак та Повалій: дивіться відео онлайн

Що відомо про громадянську позицію Лорак та Повалій

  • З 2014 року Ані Лорак живе і виступає в Росії. Від початку повномасштабного вторгнення вона жодного разу не заговорила про війну. Жінка й далі продовжує жити в Росії, працювати на російську аудиторію, випускати російськомовні пісні й збирати статуетки головних російських музичних премій.
  • У лютому стало відомо про її зміну громадянства на російське. Цікаво, що у 2016 році окупантська влада пропонувала артистці отримати вже тоді російський паспорт, утім, співачка відмовилася.
  • Таїсія Повалій також з 2014 року проживає в Росії. У січні 2023 року вона публічно підтримала Володимира Путіна й повномастштабне вторгнення. Того ж року Таїсія отримала росіське громадянство.
  • У лютому цього року СБУ повідомило про підозру Повалій за колабораціонізм та публічні заклики до війни.