Попри те, що зараз Олег служить у Збройних Силах, він знайшов час, щоб привітати свою кохану зі святом. До того ж у листопаді минулого року Сенцов вийшов у світ зі своїм однорічним сином, замилувавши усіх гостей заходу "УП 100".

До слова Засвітився на публіці з первістком: зірка "Сутінків" Роберт Паттінсон вперше став батьком

Яке фото опублікував Олег Сенцов

У день народження своєї коханої військовий виклав її святкову світлину. На ньому зображена Вероніка, з гарною зачіскою та вдягнена у діловий костюм малинового кольору. Жінка щиро посміхається та дивиться чітко на глядача.

Сонечко, вітаю тебе з Днем народження! Дякую, що ти є в моєму житті!
– підписав світлину режисер.

Що відомо про подружжя Олега Сенцова та Вероніки Вельч

  • Пара одружилися влітку 2022 року, коли чоловік вже служив у Збройних Силах України.
  • На початку грудня того ж року у пари народився спільний син Дем'ян. Хлопчик з'явився на світ у США, а вже через три місяці Вероніка привезла дитину в Україну, де він вперше побачив тата-військового.
  • У режисера є троє дітей від колишніх стосунків: син Владислав і дві доньки – Аліна та Емма. Дем'ян –четверта дитина Олега Сенцова.
  • Водночас Вероніка Вельч теж має сина Лева, якого народила у шлюбі з політичним консультантом Андрієм Круглашовим.
  • Сенцов пішов захищати Україну з перших днів повномасштабного вторгнення. Він перебуває у складі 47-го ОМБр "Маґура". До того ж дружина не сумнівалася, що режисер піде на війну і спокійно прийняла таке серйозне рішення чоловіка.