У гурту Kalush Orchestra відбувся експериментальний мінітур у Польщі – він минув без фронтмена. Тимофій Музичук назвав це цікавим досвідом, але зауважив, що Олег Псюк колектив не покидатиме.

Цікаво Учасник Kalush Orchestra Музичук відверто зізнався, що думає про мобілізацію в Україні

Чи залишає Олег Псюк Kalush Orchestra

Сопілкар розповів, що кожен учасник гурту сильно хвилювався перед кожним виступом без лідера. Але публіка залишилась задоволеною, вони отримали схвальні відгуки.

Звичайно, зміни були помітні, бо без фронтмена виступити досить важко і це був перший наш досвід. Але перед стартом туру ми змінювали звучання всіх пісень, підлаштовували їх, щоб звучали гарно без участі Олега, додавали інтервали, різні мелодії. Звісно, дуже сильно переживали, але нам все вдалося,
– розповів музикант.

Тимофій Музичук зауважив, що гурт відкритий як до музичних експериментів, так і до експериментів зі своїм складом. Таким чином у них народився новий формат.

Олег Псюк та КилимМен / Фото з інстаграму гурту

"У цьому році також не без експериментів – наш гурт трансформується й стає мультифротменним, що вже видно по двох останніх наших піснях", – додав сопілкар.

Учасник Kalush Orchestra запевнив, що фронтмен Олег Псюк залишиться з колективом.

Але ні, Олег завжди з нами, він залишається, цей український тур буде з ним, він нікуди не йде. Просто ми зробили такий невеличкий експеримент,
– поділився Тимофій Музичук.

  • Раніше чутки про вихід з гурту коментував сам репер. Він теж розповідав про експеримент та новий проєкт. Для Олега Псюка цікаво те, як звучатимуть хлопці без його участі. До того ж деякі учасники працюють над сольною кар'єрою, наприклад Carpetman.