Український блогер днями повернувся до столиці з Харкова. Там він бачився з важливою для нього людиною – братом-військовим.

Зверніть увагу Людське тіло надзвичайно тендітне․ Краса незламних героїв у фото та проблема безбар'єрності

Блогер Машуковський про брата-військового

Олег Машуковський зізнався, що востаннє бачив брата ще в дитинстві, однак вони завжди підтримували зв'язок. Чоловік героїчно захищав країну на фронті.

Коли я був у Харкові, я бачився з однією людиною, якою дуже пишаюся. Людина – герой! Я бачився зі своїм братом. Мій брат – військовий. Ми з ним востаннє бачилися ще в дитинстві, але від початку повномасштабної війни підтримували зв'язок,
– розповів блогер.


Олег Машуковський про брата / Фото з інстаграм-сторіз

Машуковський звернувся з подякою до захисника, а також до його побратимів та посестер.

"Він захищав нашу країну від ворога. Героїчно захищав, але, на жаль, пів року тому він втратив кінцівки… Я знаю, що ти це читаєш. Хочу, щоб ти знав, що ти неймовірна людина, герой, наш захисник. Я тобою пишаюся і тисячі людей вдячні тобі та твоїм побратимам і посестрам", – додав Олег Машуковський.


Олег Машуковський про брата / Фото з інстаграм-сторіз

Останнє про зірок у ЗСУ

  • Співак Тамерлан різко висловився про чоловіків, які їдуть за кордон за волонтерською програмою. Адже зараз час, коли всім потрібно бути разом і підтримувати один одного. Він також не розуміє блогерів, які не хочуть вступати у військо.
  • Український актор Михайло Досенко зізнався, що обманув дружину, щоб вступити до ЗСУ. Він сказав, що лише стане на облік, а насправді записався добровольцем. Захисник хотів звільнити рідний Херсон від окупантів.
  • Музикант та військовий Мойсей Бондаренко заграв на скрипці на тлі донбаських териконів. Його нове відео з композицією Леонарда Коена Everybody knows зворушило мережу.