Ніно Катамадзе розповіла, що думала виїхати з Грузії ще за Радянського Союзу. Вона подавала документи на візу в американське та англійське посольство, але отримувала відмову.

До слова Зазнав важкого поранення на фронті та проходить реабілітацію: як змінився Віктор Розовий

Чому Ніно Катамадзе працювала в Росії

За словами Ніно Катамадзе, ще на початку нульових років Грузія не була настільки розвиненою країною, як зараз. Тому її діяльність у Росії була швидше вимушеною, ніж бажаною.

Попри те, що прекрасна Грузія починала жити як незалежна країна, все одно не були ще розвинені ті інститути, як сьогодні, і не були відчинені європейські, американські двері. І тому я один – два рази намагалася йти в американське та англійське посольство. Звісно, мене ніхто не пустив. Це болісна тема та наша реальність,
– розповіла співачка.

Зараз артистка багато що побачила та усвідомила. Вона припускає, що більше до Росії не повертатиметься.

"Тому моя діяльність у Росії говорить про те, що у мене не було вибору і я обирала те, що я мала під рукою. Побачила багато чого та зробила багато висновків. Думаю, їздити до Росії не буду", – додала Ніно Катамадзе.

Позиція Ніно Катамадзе

  • Ніно Катамадзе підтримала Україну з перших днів повномасштабної війни. Вона волонтерила в Грузії, а влітку 2022 приїхала до Києва, щоб підтримати українців та виступити для військових і волонтерів.
  • Минулого року Ніно Катамадзе роздумувала про те, щоб переїхати до України, навіть попри війну. Тим паче, що вже близько 3 років співачка не виступає у рідній Грузії. Там її не любить влада через те, що Ніно говорить правду про країну.