Наталі Портман подала заяву на розлучення ще 8 місяців тому, у липні минулого року. Про це на той час ходили лише чутки, та зараз подружжя офіційно розлучилося. Це підтверджують представники пари.

До слова Презент на розлучення: Тищенко раптово отримав від ексдружини захмарну суму

Наталі Портман офіційно розлучилась

Шлюборозривний процес завершився минулого місяця у Франції, де Наталі Портман жила з чоловіком та двома дітьми.

Відомо, що для акторки було нелегко переживати розлучення. Причиною цього стали плітки про зраду Мільп'є з 25-річною екоактивісткою. Та близькі підтримали зірку у складний момент.

Спочатку було дуже важко, але її друзі згуртувалися навколо неї й допомогли пройти через найгірші часи. Наталі пережила дуже важкий і болісний рік, але вона вийшла з нього сильнішою і знаходить радість у сім'ї, друзях і роботі,
– каже представник акторки.

Навіть попри складні стосунки пара зосередилась на тому, щоб допомогти дітям адаптуватися. Вони обоє працювали над тим, щоб стати найкращими батьками.


Наталі Портман з колишнім чоловіком / Фото з інстаграму Наталі Портман

Що відомо про розлучення пари

  • Ще з весни минулого року Наталі Портман перестала з'являтися на публіці з обручкою, даючи знаки, що з її шлюбом не все гаразд.
  • Після новин про короткотривалий роман її чоловіка на стороні, подружжя намагалося працювати над стосунками і помиритися. У той час вони суміщали роботу та шлюб: Мільп'є став хореографом "Дюни-2", а Наталі Портман займалась багатьма іншими проєктами.
  • Жоден з партнерів не став коментувати особистого життя. Лише нещодавно в інтерв'ю Наталі Портман заявила, що публічні обговорення її розлучення "це жахливо".