Виконавець розкрив, що стало причиною його алкоголізму. До того ж він розповів, чи досі вживає спритне.

Вас також може зацікавити До кінця життя проситиму вибачення, – Астаф'єва назвала свої виступи в Росії "угодою з дияволом"

Як у MELOVIN розпочалася алкогольна залежність

Співак поділився, що 2019 рік був для нього напрочуд успішним. Однак пандемія COVID-19 все перекреслила. Тоді MELOVIN "зламався" і знайшов розраду в алкоголі. Він навіть вдавався до вживання заборонених речовин.

Вперше ти потрапляєш у ситуацію, коли не розумієш, звідки взяти гроші, щоб оплатити команду. Як їх тягнути? Ніхто ж до цього мене не готував. Ти вперше в такому тупику... Що робити? У мене був ступор і я вирішив це запивати алкоголем,
– зізнався виконавець.

Коли MELOVIN припинив вживати алкоголь

Артист розповів, що в один момент просто почав "пухнути". Водночас тоді він не розумів, чому так відбувається і вирішив видалити грудки Біша, щоб виглядати стрункішим.

Для цього MELOVIN потрібно було здати кров. Саме тоді медики виявили, що співак перебуває на переддіабетичній стадії. Водночас артист замість того, щоб кинути пити, почав вживати спиртне ще більше.

Мене це ввело у відчай – дізнатися у 26 років про те, що в тебе цукровий діабет і гепатоз печінки, який може перерости в цироз. Мене це вибило з колії і я продовжив вживати алкоголь,
– пояснив виконавець.

Проте якось йому стало дуже погано у тверезому стані. Тоді, за словами співака, він відчув повне оніміння кінцівок та інтенсивний колючий біль. Після цього MELOVIN ще раз звернувся до лікарів, які вже поставили йому діагноз діабет і він вирішив відмовитися від алкоголю. Наразі співак не вживає близько 10 місяців.

Інтерв'ю з MELOVIN: дивіться відео онлайн

Що відомо про захворювання MELOVIN

  • В артиста MODY-діабет – аутосомно-домінантне захворювання, яке зазвичай передається з покоління в покоління. Його називають "третім" типом діабету.
  • Експерти зазначають, що близько 5% діабетиків страждають саме на цей тип, тож захворювання є рідкісним.
  • MODY-діабет зустрічається переважно у дітей та молодих людей і характеризується групою генетичних захворювань, які призводять до порушення функції бета-клітин підшлункової залози, що виділяють інсулін.
  • Відомо, що після того, як в MELOVIN діагностували захворювання, він повністю змінив свій спосіб життя. Як наслідок, виконавець схуд на 15 кілограмів.