До того ж подружжя вперше прокоментувало чутки про їхнє нібито розлучення. Виявляється, ці плітки дійшли до доньки пари – Нани.

Цікаво Морпіх Михайло Діанов назвав причину розлучення з дружиною

Маша запропонувала Тимуру вгадати трійку знаменитостей, з ким користувачі пророкували їй першу розмову у рамках цього проєкту. У своїх соцмережах Єфросиніна додала, що цей герой змусив її сильно хвилюватися перед майбутнім інтерв'ю.

Не знаю. Юра Горбунов?
– відповів Хромаєв.

Слова чоловіка викликали у ведучої здивування і сміх. Одразу після цього вона запевнила, що перед Горбуновим точно не хвилювалася б.

До того ж зірка зізналася, що здогадки шанувальників щодо першого героя її проєкту стосувалися президента України Володимира Зеленського, ексголовнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та Тимура Хромаєва.

"Опа", – здивувався чоловік ведучої.

Тимур Хромаєв пожартував про Горбунова: дивіться відео онлайн

Конфлікт між Єфросиніною і Горбуновим: що відомо

  • У 2023 році стався гучний скандал щодо бажання Юрія Горбунова зняти серіал, на який держава виділила 33 мільйони гривень. Маша відмовилася коментувати цю, а за мовчання її захейтили вмережі. Вона відповіла користувачам, щоб всі відчепилися від неї і додала, що Горбунов припинив для неї існувати ще у 2021 році.
  • Водночас Юрій відмовився казати, що сталося того року, і зізнався, що вона для нього не перестала існувати. Шоумен запропонував Маші самій пояснити, який конфлікт між ними стався.
  • Ведуча лише натякнула на те, що могло статися між нею та колишнім колегою. Вона здивувала заявою, що їхня дружба насправді могла бути фальшивою.