Італійський музичний фестиваль Sanremo-2024 визначає людину, яка поїде представляти країну на Євробаченні. Цього року знову свої сили на Санремо спробував виконавець Mahmood, який двічі представляв країну.

Дивіться також 6 хітів інкогніто-виконавиці Klavdia Petrivna, які збирають мільйони та розривають тікток

Що відомо про Mahmood та його пісню для Санремо

Mahmood вперше показав себе Європі у 2019 році з піснею Soldi та посів друге місце. Вдруге він представив Італію на Євробаченні не сам, а в дуеті з виконавцем Blanco з піснею Brividi. Країна посіла шосте місце.

Цього року Mahmood подався на престижний фестиваль з піснею Tuta Gold ("золотий костюм"). Артист вважає, що це зовсім інша пісня у порівнянні з тими, які він представляв на Санремо.

Mahmood – Tuta Gold: дивіться відео онлайн

Пісня має ритм, який швидко запам'ятовується. Трек розповідає про життя хлопчика, який переосмислює своє життя. Цього хлопчика у кліпі зобразив сам співак, одягнувши у кліпі костюм у стилі 90-х.

Трек не підкорив Санремо, але став вірусним у мережі

На жаль, Mahmood не зміг потрапити до 5 фіналістів. З цього приводу здійнялось шалене обговорення серед італійців, які вважають, що трек Tuta Gold – ідеальний для Євробачення.

Фани справедливо зазначають, що пісня Mahmood унікальна, ритмічна та популярна. Вона потрапила до топ-50 світового Spotify та перебуває у трійці найпопулярніших кліпів в Італії на цей момент.

Трек Tuta Gold став вірусним у тіктоці. Під нього знімають відео єврофани, відео з виступом Mahmood збирають безліч переглядів.

Також користувачі повторюють стильний танець виконавця.