Голлівудська зірка Леонардо Ді Капріо не розповідає про особисте життя. Новини щодо його стосунків повідомляють лиш папараці, які фотографують актора з тою чи іншою обраницею.

До слова Зірка "Диявол носить Prada" Енн Гетевей втратила дитину під час вагітності

Леонардо Ді Капріо, можливо, одружується

Тепер Леонардо Ді Капріо та його дівчина Вітторія Черетті підігріли чутки про заручини. Італійська модель пообідала з актором у мексиканському ресторані в Лос-Анджелесі. На безіменному пальці Черетті було неможливо не помітити масивну каблучку.

Поки що невідомо, чи справді знаменитість освідчився коханій. Однак до цього Вітторія не з'являлася на публіці з такою прикрасою.

Що відомо про стосунки пари

  • Вперше зірок побачили разом на побаченні минулого літа. Їх сфотографували на танцмайданчику у клубі в Ібіці. Відтоді вони часто виходять у світ разом.
  • Інсайдери кажуть, що Леонардо та Вітторія познайомили одне одного зі своїми сім'ями. Вони проводять багато часу разом та люблять дізнаватися щось нове.
  • Напередодні церемонії премії Оскар Леонардо Ді Капріо бачили з колегою на вечірці, через що фани запідозрили розставання актора з моделлю. Та схоже, у пари все-таки все серйозно.