Костянтин Грубич зізнався, що смерть доньки – найбільша "чорна діра" в його житті. 17-річна Ольга потрапила у ДТП та кілька тижнів перебувала у комі.

До слова Маю бути сильною, – заплакана дружина Віктора Павліка зізналася, що родина переживає лихі часи

Костянтин Грубич про складний період через трагедію

Телеведучий картає себе за те, що він не пішов її зустріти того вечора. Однак Оля була дуже самостійною й запевнила, що її зустрічати не потрібно.

Коли наступного ранку лікар почав щось говорити, я ледь не втратив свідомість. А мені в цей день треба йти на знімання. Ці декілька тижнів були немов американські гірки. То є надія, то немає. Ти тут усміхаєшся, а тут Оля в комі. Перші місяці й роки були ніби в мареві якомусь,
– зізнався Костянтин Грубич.

Чи є результати розслідування

Костянтин Грубич зауважив, що наразі немає жодних результатів розслідування смерті доньки. Він не хоче підіймати документи та відновлювати пошуки, бо не бачить в цьому сенсу.

"З одного боку я маю підняти документи й поцікавитися, який стан справи. Я цього не роблю. Не хочу офіційного розчарування. Якщо вона закрита, то взагалі капець, а якщо відкрита, то все одно, що закрита. Якби був певний результат, мені б це вже повідомили. Результату немає", – повідомив ведучий.

Дружина Костянтина Грубича має іншу думку з цього приводу. Однак сам він підкреслює: важливо лише те, що доньки немає.

Шукати винного і покласти рештки ресурсу на це – не бачу в цьому конструктиву. Дружині було б краще знати хто. Якби я до цього дійшов, значить, я цю людину вб'ю або щось зроблю. А воно мені треба? Найсуттєвіше – немає доньки,
– додав Грубич.


Ольга Грубич / Фото з інстаграму Костянтина Грубича

Що відомо про трагедію

  • Ольга Грубич померла у 17-річному віці. Вона близько опівночі поверталась додому та потрапила у ДТП. Невідомий водій збив її на пішохідному переході Дівчина отримала серйозні травми, через які упродовж трьох тижнів перебувала у комі. Лікарям не вдалося врятувати її життя.
  • Телеведучий раніше припускав, що поліція навмисно приховувала важливу інформацію, що стосується цього трагічного інциденту.