Костянтин Грубич тією людиною, яка відкрила Андрія Данилка – Вєрку Сердючку для українського телебачення. Він товаришував з артистом довгий час.

До слова Не раз був жертвою шахраїв: друг Данилка шокував подробицями його минулого

Зараз ведучий листується з Андрієм Данилком та вітає його з днем народження. Однак Костянтин Грубич пригадав останню розмову, яка сталась після смерті його доньки.

Ми з ним востаннє спілкувалися, коли не стало Олі – він мені зателефонував, він плакав. Він і Інна (Білоконь, – Show 24). Чомусь він просив пробачення у мене. Я кажу: "А за що?" Він каже: "Я не знаю, просто відчуваю",
– розповів ведучий.

Костянтин пригадав, що Андрій Данилко мав стати хрещеним батьком для Ольги, але через його зайнятість не вийшло. Та коли вони бачилися, то артист часто цікавився, як донька. Це було близько 10 років тому.

"2-го жовтня завжди вітаю його з днем народження. Він мені відповідає. Не можу сказати, що у нас спілкування. Я знаю, що поки ми живі, у нас теплі дружні стосунки. І цього достатньо", – розповів шоумен про дружбу з Данилком.

Костянтин Грубич втратив доньку

  • Ольга Грубич померла у 17-річному віці. Вона близько опівночі поверталась додому та потрапила у ДТП. Невідомий водій збив її на пішохідному переході. Дівчина отримала серйозні травми, через які упродовж трьох тижнів перебувала у комі. Лікарям не вдалося врятувати її життя.
  • Костянтин Грубич картав себе через те, що не пішов доньку зустріти тієї ночі. Однак Оля наполягла, що повернеться сама, адже була дуже самостійною.
  • Телеведучий раніше припускав, що поліція навмисно приховувала важливу інформацію, що стосується цього трагічного інциденту. Результатів розслідування таки немає. Костянтин Грубич розповідав, що міг би підняти документи, однак головне зараз те, що немає його доньки.