Вони з'явилися на іподромі Ascot Racecourse у вишуканих вбраннях. Разом з королем та королевою були й інші представники монаршої родини.

Не пропустіть У 25 річницю шлюбу: принц Едвард та герцогиня Софі представили новий портрет

Всі вони дотримувалися суворого дрес-коду заходу. Так, 75-річний Чарльз був вбраний у сірий костюм-трійку з жовтим жилетом, блакитною краваткою та капелюхом-циліндром. Королева Камілла приєдналася до свого чоловіка в елегантному синьому костюмі від відомого дизайнера Фіони Клер, доповнивши образ яскравим капелюшком.

Що відомо про кінні перегони Royal Ascot у Великій Британії

  • Це щорічна спортивна подія, яка проходить у містечку Аскот і вважається однією з найпрестижніших та найбільш очікуваних у Сполученому Королівстві.
  • Вона відрізняється суворими вимогами до дрес-коду відвідувачів. Так, для жінок обов'язковим атрибутом є капелюшок. Вбрання має бути елегантним і розкішним. Також на кінні перегони радять одягати спідницю за коліно та верхній одяг, що прикриває плечі.
  • Важливою деталлю є різноманітність капелюшків – на кожен день перегонів слід одягати новий.
  • Чоловіки повинні дотримуватися класичного стилю кінця 19 століття. Це передбачає костюм-трійку чорного або сірого кольору, світлий жилет на ґудзиках, білу сорочку, смугасті штани та циліндр.
  • Суворі правила дрес-коду для Royal Ascot не випадкові. Вони покликані зберегти елегантність та традиційний шарм цієї події.