Виконавиця Анастасія Прудіус, більш відома як KOLA, відкрито розповідає про стосунки зі своїм чоловіком. Пара перебуває на відстані, адже він проживає в Ізраїлі.

До слова Зірка серіалу "Будиночок на щастя" Войтенко вдруге одружився: щасливі фото закоханих

В Ізраїлі також живуть діти В'ячеслава від попередніх стосунків – Шон та Адам. KOLA зізналася, що знайшла з ними контакт – вони перебувають у хороших дружніх взаєминах.

У дуже класних стосунках. Вони – мої друзі, я їх дуже люблю. Шоне й Адаме, привіт,
– сказала співачка.

Зірка зізналася, що готова до того, щоб самій стати мамою. Однак коли саме це станеться – невідомо. Щодо цього питання KOLA віддалась у руки долі.

Що відомо про шлюб KOLA

  • Співачка вперше зустріла свого обранця влітку 2022 року на благодійному концерті. Вже через кілька місяців В'ячеслав зробив артистці пропозицію. Зірка спершу довго обговорювала з чоловіком їхнє майбутнє, адже він проживає в Ізраїлі. А згодом погодилась.
  • В'ячеслав і Анастасія зіграли тихе і скромне весілля у Празі в колі найрідніших. Про це ніхто не знав – лише згодом артистка розповіла про своє особисте життя на інтерв'ю з Машею Єфросиніною.
  • У пари стосунки на відстані, тому KOLA часто ділиться секретами міцного шлюбу. Це любов, повага та щире бажання бути поруч.