Водночас Катерина висловилася і про скандал щодо виступів Олександра з виставою "Лебедине озеро", музику до якої створив російський композитор Чайковський. За словами балерини, вона не може вплинути на вибір чоловіка.

Цікаво Віктор Павлік хотів подавати на розлучення з 29-річною дружиною: що стало причиною цього

Чи розлучається Кухар зі Стояновим

Жінка вирішила не давати конкретної відповіді на питання про розлучення з коханим. Однак, вона зазначила, що "вони йдуть різними шляхами".

Також Катерина пригадала обурення людей щодо скандалу з виступами чоловіка з виставою "Лебедине озеро" під музику російського композитора Петра Чайковського. Як повідомила Кухар, вона ніяк не впливає на творчу діяльність Стоянова, оскільки він сам має вирішувати, що йому буде краще.

Я не буду за Олександра коментувати його діяльність. Ніколи не радила йому нічого по роботі, він самодостатня доросла людина й завжди робить так, як вважає за потрібне. Тим паче зараз, ми йдемо різними шляхами,
– запевнила Катерина.

Ба більше, балерина зізналася, що Олександр єдиний, хто показує балет "Лісова пісня" на трьох континентах. Тому треба пишатися і здобутками хореографа.

Водночас треба відзначити, Стоянов єдиний продюсер, хто зараз усьому світу показує балет "Лісова пісня" на трьох континентах,
– наголосила Кухар.

Катерина Кухар і Олександр Стоянов
Катерина Кухар і Олександр Стоянов / Фото з інстаграму хореографа

Які чутки ширилися навколо зіркової пари

  • З жовтня 2023 року почали з'являтися чутки про можливий розрив пари Катерини та Олександра.
  • Водночас балерина зробила нову зачіску і зазначила, що дівчина йде до перукаря під час змін в її особистому житті.
  • Пізніше Стоянов назвав Кухар лише "матір'ю його дітей", що дуже збентежило користувачів. Однак, Катерина попросила шанувальників не хвилюватися.