Виконавець EL Кравчук зізнався, що більше не спілкується з Ані Лорак. Він здивований поведінкою людей, які народилися та отримали популярність в Україні, але зрадили її.

До слова Зрадник Юрій Бардаш отримав російський паспорт і потішився ним на тлі портрета Путіна

EL Кравчук розповів про "отруєння" Ані Лорак

Не знаю, що з нею сталося, це взагалі "отрута" якась, що перетворила її на страхіття. Так ницо впасти! Я розумію, що можуть бути якісь обставини, але взагалі нікому цього не побажав би. Це стосується й деяких інших артистів, що теж так низько впали,
– висловився артист.

На думку EL Кравчука, такі люди знають правду і розуміють, на чиєму боці істина. Але з певної причини, яку співак не озвучив, вони вирішують мовчати чи й гірше, стають пропагандистами на боці Росії.

"Водночас вони ж знають правду і що таке справедливість. Все точно знають. Я у цьому переконаний. Це не ілюзія і не таблетка, яку з'їдаєш і забуваєш все, що було вдома. Ти не забудеш ні материнської мови, ні материнського молока, ні ночей цих, ні Дніпра. Я не забуду ніколи. Я так Київ люблю!" – поділився EL Кравчук.

Що кажуть зірки про Ані Лорак

  • Продюсер Олег Боднарчук не спілкується з Ані Лорак з 24 лютого. Йому більше не цікаво, що відбувається в житті колишньої приятельки. Адже їхні дружні стосунки припинила сама Кароліна: вона навіть не запитала, чи в безпеці Олег і його сім'я.
  • Співачка Lama назвала Ані Лорак та їй подібних артистів ботами, в яких немає душі. На думку артистки, у них відсутня власна позиція.
  • Оля Полякова висловлювалась про Ані Лорак як "тупу курку". Співачка не розуміє, як можна так сильно любити гроші й не бачити правду. На її думку, Кароліна зганьбила себе остаточно.