Продюсера Олега Боднарчука запитали про те, чи є Тіна Кароль сірим кардиналом шоубізнесу сьогодні. Мовляв, ходять чутки, що саме співачка всіляко не давала Ані Лорак повернутися в Україну до повномасштабного вторгнення.

До слова Поки Росія атакувала Донеччину: зрадниці Лорак та Тодоренко розважали публіку в Дубаї

Тіна Кароль не пускала Ані Лорак в Україну

Продюсер і режисер відповів, що Тіна – "білий", а не сірий кардинал українського шоубізу.

Я вважаю, що сьогодні, у світлі останніх подій, Тіна могла б зізнатися у тому, що вона і її команда грудьми стояли на сторожі українського шоубізнесу й усіма можливими і неможливими способами не пускали Ані Лорак в Україну,
– заявив Олег Боднарчук.

Чоловік пожартував, що за це Тіна Кароль отримала б шалені оплески українців та стала б "головою української митниці".

Стосунки Боднарчука й Ані Лорак зараз

Продюсер Олег Боднарчук був близьким товаришем та режисером-постановником шоу і кліпів Ані Лорак. Вони не спілкуються з 24 лютого 2022.

Мені давно не цікаво, що відбувається в житті Ані Лорак, що вона відчуває, як їй спиться, що сниться, як розвивається її творчість, що в особистому житті. Байдуже навіть було бачити, як в якомусь ролику вона співала поруч із SHAMAN, у якого була в цей момент перев’язана рука російським прапором,
– зізнався Боднарчук.

Чоловік додав, що насправді їхні стосунки припинила Кароліна. Адже вона знала, що сім'я Олега перебуває під Києвом, ховаючись від обстрілів, з перших днів війни. Зрадниця жодного разу не запитала бодай, чи живі вони.

"Я чекав понад місяць від неї заяви на підтримку України, а після того, як не дочекався, вважав за необхідне засудити публічно таку позицію і викреслити її зі свого життя. Маю надію, що про цю людину публічно говорю востаннє", – підсумував Олег Боднарчук.


Олег Боднарчук та Ані Лорак / Фото з інстаграму продюсера