На своїй сторінці в інстаграм, яка, до слова, недоступна для користувачів з України, зрадник цинічно похизувався своїм російським паспортом під час виборів президента Росії. І зробив він це незадовго після того, як Росія завдала масштабного ракетного удару по його рідній Одесі.

До слова Ані Лорак отримує російське громадянство

Джиган отримав російське громадянство

Денис Устименко, він же Джиган, із початку повномасштабного вторгнення мовчить. Одесит відкрито підтримує Володимира Путіна і вкотре це продемонстрував.

Зрадник показав, як відвідав одну з виборчих дільниць, де віддав свій голос за диктатора під час президентських виборів. До речі, попри свою симпатію до Росії, артист знаходиться поза її межами. На фото, яке поширив Джиган, він поставив геолокацію Головного консульства РФ у Дубаї. Схоже, саме в ОАЕ відсиджується одесит.

На знімку видно, як Устименко голосує за Путіна, а поруч лежить паспорт громадянина Росії. Таким чином співак офіційно підтвердив, що отримав російський паспорт.

Джиган показав, як голосує за Путіна / фото з інстаграму співака

Які зірки теж нещодавно отримали російське громадянство

  • Днями стало відомо, що Ані Лорак офіційно подала документи на отримання російського паспорта. Сама співачка поки що не коментує інформацію, однак інсайдери стверджують, що уродженка Чернівців розпочала процес отримання громадянства РФ у лютому 2024 року.
  • Громадянкою Росії також є одіозна артистка Таїсія Повалій, яка не так давно заявила: вона "радянська-російська українка", яка має на меті об'єднувати "братні" культури.