У своєму інстаграмі дівчина поширила кілька фото, де вона зробила красивий макіяж і укладку. На одній зі світлин Маша показала хлопця, який може бути її ймовірним бойфрендом.

Цікаво Єлизавета Юрушева показала сина від колишнього чоловіка-австрійця: рідкісні фото

Донька Полякової натякнула на нове кохання

На фото помітно, що дівчина одягнула стильний костюм молочного відтінку. До нього входив короткий жакет та спідниця, на яких пришиті золоті ґудзики. Для такого образу Маша обрала чорні ботфорти. Тоді як хлопець, з яким дівчина позує на фото, був одягнений у білу сорочку та темно-сині штани зі шкіряним поясом. Також Маша зробила цікавий підпис до фото.

Як вам наша пара?
– лаконічно запитала вона.

Маша Полякова показала загадкового красунчика
Маша Полякова показала загадкового красунчика / Скриншот з інстаграму дівчини

Утім, деталей свого особистого життя донька Полякової вирішила не розкривати. Відомо, що до цього дівчина протягом року мала стосунки з хлопцем у Лондоні. Однак, вони закінчилися через те, що бойфренд намагався стати популярним, використовуючи ім'я дівчини.

Співачка Lama показала свого обранця

  • Нещодавно артистка показала свого бойфренда, який на 18 років молодший від неї. Вони вже разом 8 років. Lama познайомилася з коханим у 2016 році під час її відпустки на Херсонщині, де проживав її майбутній хлопець. Він підійшов до артистки, коли вона пила каву на березі моря.
  • Виконавиця зазначила, що її партнеру 30 років, а їй самій – 48. Однак Lama стверджує, що ні вона, ні її обранець ніколи не помічали різницю у віці. Їм дуже комфортно разом.
  • Пара має одинакові інтереси – їм подобається жити у лісовій місцевості, читати книги про розвиток, дивитися фільми разом і відзначати Різдво та Новий рік. Також артистка поділилася, що їх з чоловіком об'єднує любов до собак.