Співачка поділилася, яким було її перше знайомство з коханим. Крім того, вона зізналася, чи не заважає різниця у віці будувати стосунки й показала ексклюзивні фото з чоловіком.

Цікаво Тепер все під загрозою: Соня Морозюк розповідала, про яке весілля мріє

Lama розповіла про стосунки з чоловіком, який на 18 років молодший

Виконавиця поділилася, що познайомилася з коханим у 2016 році під час її відпустки в Херсонській області, звідки чоловік родом. Наталія пила ароматну каву на березі моря, що привернуло увагу Романа.

"Він сидів поруч і, можна сказати, прийшов на цей аромат, а вже на фоні кави у нас зав'язалася розмова. Ми спілкувалися днями й ночами, таке відчуття, що ніби були знайомі купу років. Виявилось, що у нас багато спільних тем", – розповіла співачка.

Знаменитість зазначила, що вдвох з чоловіком вони люблять життя за містом у лісовій місцевості, обожнюють спокій, читати книги про розвиток, часто дивляться фільми разом і святкують Різдво та Новий рік. Також артистка поділилася, що їх з чоловіком об'єднує любов до собак.

Lama з чоловіком
Lama з чоловіком / Фото пресслужби співачки

Виконавиця зазначила, що її партнеру 30 років, а їй самій – 48. Однак Lama стверджує, що ні вона, ні її обранець ніколи не помічали різницю у віці.

На духовному рівні ми знаходимось з ним в одній віковій категорії. Так, фізично йому 30 років, а мені 48, але ментально цієї різниці немає. У нас це питання навіть і не підіймалось ніколи, все збалансовано та гармонійно,
– наголосила співачка.

Наталія додала, що її коханий дуже врівноважений, зрілий та розумний. Крім того, Роман, за словами зірки, хороший сім'янин.

"Він глибоко духовний, врівноважений та стабільний. Хоча йому і 30 років, але він на свій вік дуже зрілий та розумний. Мужній і зі стрижнем як справжній чоловік. Сімейний у повному розумінні та аспектах цього слова, все показує ділом, а не словом. Його зовнішність — це окрема тема. Звісно, що вона мені подобається, він нагадує мені ангела. Таке враження, що в моє життя він прийшов як ангел-охоронець в людській подобі", – поділилася знаменитість.

Чи хоче Lama дітей

  • У недавньому інтерв'ю співачка заявила, що не відчуває потреби заводити дітей. Артистка пояснила, що хоча деякі жінки від природи схильні до материнства, це ніколи не було пріоритетом у її житті. Вона прийняла таке рішення ще у 20 років.
  • Крім того, Lama зазначила, що батьківство може негативно вплинути на її кар'єру. Вона сумнівається, чи зможе повністю присвятити себе написанню пісень і творчості, займаючись дитиною.

"Я розумію, що я творча людина. Мене вистачає, чесно кажучи, зараз на себе, на сім'ю, і на собак", – розповідала знаменитість.

  • Коханий артистки поділяє цю позицію Наталії.