Уродженець Запоріжжя неоднозначно ставиться до війни, яку розв'язала Росія на території його рідної України. Від початку існування дуету Artik & Asti він разом із Анною Дзюбою стрімко вийшли на російський ринок, чим неабияк пишалися.

До слова В Україні чи за кордоном: де зараз сестри з гурту Алібі, які вже стали мамами

Де зараз, чим займається і що каже про війну Artik

Із 2010 року Artik & Asti активно розвивали свою творчу діяльність на території Росії. У 2015 році їх визнали одними з найбільш гастрольованих артистів Російської Федерації. Крім того, колектив ніколи не визнавав себе українським. Тому не дивно, що з початком повномасштабного вторгнення ні Артем Умрихін, ні Анна Дзюба аж не засудили війну.

Artik & Asti / фото з відкритих джерел

Після початку вторгнення Artik і далі продовжував жити на території країни-агресорки, випускав пісні, виступав на російських заходах і преміях, а на питання пропагандистських ЗМІ про політику, цинічно відповідав: "зараз більше зайнятий сім'єю", тому коментувати не буде.

Відомо, що до 2023 року Умрихін перебував на території Росії. Утім, у березні 2024 року він опублікував фото з Дубаї, куди переїхав із дружиною та дітьми. Звідти від продовжує вести бізнес у Російській Федерації. Хоча, як пишуть росЗМІ, від концертів як у країні-агресорці, так і за кордоном, він відмовився. Ба більше, преса пише, що Умрихін категорично відмовляється повертатися до Росії. У РФ під брендом гурту Artik & Asti нині виступає нова солістка колективу Севіль Велієва.

Севіль Велієва й Артем Умрихін / фото з відкритих джерел

Своє особисте життя Артем не коментує. Також не відомо, чи отримав він російський паспорт. Хоча його ексколега Анна Дзюба таки проміняла українське громадянство на російське. Уродженка Черкас продовжує жити своє життя в Росії.