Володимир Жогло, він же Жожка, з дитинства знав, що стане артистом. Він добре співав, закінчив музичну школу по класу скрипки. А перший колектив, у якому виступав Володимир, був церковний хор.

До слова Живе в США і не робить дописів про війну: як склалася доля переможця "Х-Фактора" Олексія Кузнєцова

Володимир Жогло та його шлях у шоубізі

Мама коміка мріяла, аби син став священником, але Жогло покинув рідне село Млинів у Рівненській області та вирушив до Львова, де навчався в Національному університеті імені Івана Франка. Саме в студентські роки майбутній артист і розпочав свою гумористичну кар'єру – у складі команди КВК.

Життя Жогло змінилося у 2009 році, коли він брав участь у проєкті "Чорний Гуцул". Тоді доля його і звела з Сергієм Притулою. Вони одночасно виступали в Чернівцях: Притула був ведучим заходу, а Володимир був у складі "Чорного Гуцула". І вже у 2010 році Жогло долучився до "Вар'ят", ставши не лише актором, а й сценаристом.

Володимир Жогло і Сергій Притула / Фото з інстаграму шоумена

Також Володимир встиг спробувати себе і в ролі актора серіалу. Він знявся в серіалі Подорожник.

Чим займається Володимир Жогло під час війни

З початку повномасштабного вторгнення гумористична діяльність Жогло зупинилася. Він хотів вступити до лав ЗСУ, утім, йому відмовили. За словами шоумена, він проходив військово-лікарську комісію та вважається солдатом у запасі. Військкомат вважає знаменитість тимчасово непридатним за станом здоровʼя.

Після цього Володимир поринув з головою у волонтерство й всіляко допомагає нашим військовим, закриваючи збори. Крім того, Жогло постійно їздить із концертами до військових на передову, де жартує над своєю вагою і тим, що ніяк не може воювати.

Ми кажемо: "Уявіть, Жогло потрапляє в одну з бригад. Сидить комбат і такий: "Ну добре, розгрузка. Де ми бронік такий знайдемо?" Я кажу: "Та в мене кум – Притула". А він каже: "Навіть Притула такий збір не відкриє". Жогло був би унікальним снайпером. Не через те що добре стріляє, а тому що може 18 годин нерухомо лежати,
– кепкує Володимир.

Володимир Жогло / Фото з інстаграму шоумена

Володимира Жогло сьогодні знають, як ведучого програми "Солов'їне шоу". Крім того, гуморист гастролює українськими містами зі своїм проєктом "ТеСАМеШоу".

Особисте життя Володимира Жогло

У 2020 році Володимир одружився зі своєю дівчиною на ім'я Ірина. Цього ж року в подружжя народився син Остап. Зіркова родина мешкає у Львові.

Родина Володимира Жогло / Фото з інстаграму шоумена