У своєму інстаграмі жінка поширила нову світлину з новонародженим сином. На фото видно, як Хлистун тримає дитину за ручку.

Цікаво Зірка "Жіночого лікаря" вдруге став батьком: перше фото новонародженого малюка

Хлистун розсекретила ім'я сина

За словами моделі, в неї не було бажання робити інтригу навколо імені дитини. Річ у тім, що вони з Максом довго обирали, як назвати сина. Розмірковували над різними варіантами. У результаті подружжя зупинилося на імені Димитрій, що має давньогрецьке походження.

Не думайте, що хотіли довше протримати в секреті. Ми просто розгубилися й довго обирали ім'я. Цього разу було дуже важко. В пологовому дали йому – Theo. Коли була вагітна, гадала, що народиться – Amir. Але в результаті в нас – Dimitri,
– написала вона.

Деякі прихильники поцікавились, як саме Хлистун та Михайлюк назвали сина – Дімітрій чи Дмитро. Модель відповіла лаконічно: "Я його і Дімочка називаю".

Хто з зірок перебуває при надії

  • Зараз народження дитини очікує телеведуча Лілія Ребрик та її чоловік Андрій Дикий. У них з'явиться третя донечка. Подружжя вже має двох доньок – Діану та Поліну.
  • Первістком вагітна відома блогерка Даша Євтух. Поки що жінка тримає в таємниці, кого вона чекає – хлопчика чи дівчинку.
  • Про третю вагітність повідомила й відома співачка Джамала. Спільно з Сеїт-Бекір Сулеймановим, вона виховує двох синів – Еміра-Рахмана та Селіма-Гірая.