Мовиться про молодшого сина Чарльза III – принца Гаррі. Наразі герцог Сассекський проживає у Сполучених Штатах разом зі своєю дружиною Меган Маркл і сином Арчі.

До теми Чарльз III покинув лікарню та з'явився на публіці: перше фото короля після операції

Принц Гаррі приїде до батька у Лондон

Журналісти британського видання The Guardian, з посиланням на джерела близькі до герцога Сассекського, зазначили, що найближчими днями принц Гаррі вирушить до Великої Британії, щоб побачитися з королем Чарльзом.

Найближчими днями він поїде до Великої Британії, щоб побачитися з Його Величністю,
– повідомило джерело, близьке до Гаррі.

Джерело також повідомило, що герцог Сассекський поговорив з королем про його діагноз раку та незабаром поїде до Лондона, щоб побачити його.

У Британії бажають швидкого одужання королю

На новину про хворобу короля відреагував у соцмережі Х британський прем'єр-міністр Ріші Сунак. Він сказав, що вся країна бажає королю якнайшвидшого одужання.

У мене немає жодних сумнівів, що він (король Чарльз III – 24 Канал) повністю одужає найближчим часом,
– заявив він.

Якнайшвидшого одужання Карлу III побажав і перший міністр Шотландії Хамза Юсаф. Він написав, що молиться за ЇЇ Величність королеву Каміллу та інших членів королівської родини "в цей непростий для них час".

У Чарльза III виявили рак

  • У Букінгемському палаці 5 лютого зробили разючу заяву стосовно здоров'я короля Чарльза III. У британського монарха діагностували рак.
  • Представники Букінгемського палацу також наголосили, що Його Величність розпочав лікування, протягом якого лікарі порадили йому відкласти публічні обов'язки. Однак король Чарльз і надалі займатиметься державними справами та офіційними документами.
  • Варто зазначити, що лише 30 січня короля Чарльза побачили публічно вперше після того, як його госпіталізували та прооперували. У британського монарха виявили збільшення простати.