Однак, під час події стався інцидент. Перша леді Франції Бріжит Макрон порушила протокол, що стосується спілкування з королевою Великої Британії.

Не пропустіть Будуть у мене протягом усього життя, – 29-річна співачка Холзі уперше розсекретила свої діагнози

Мережею поширилося відео, на якому дружина Президента Франції Емманюеля Макрона хотіла взяти за руку дружину монарха Чарльза III. Однак, королева проігнорувала цю дію та вдала, ніби нічого не сталося.

Інцидент трапився під час покладання квітів до меморіалу Британської Нормандії у Вер-сюр-Мер. Бріжит, ймовірно, хотіла продемонструвати підтримку та повагу Каміллі. Втім, після очевидної відмови у дії Макрон відійшла в інший бік та більше не намагалася цього повторити.

Цікаво, що на офіційному сайті королівської сім'ї немає конкретних правил поведінки під час спілкування з монархами. Водночас "більшість хоче дотримуватися традиційних форм спілкування". Тому рукостискання з представниками родини дозволяється.

До того ж король Чарльз III обійняв президента Макрона. Монарх не залишив без уваги й першу леді Франції – він поцілував її руку.

Британська королівська сім'я: останні новини

  • Король Чарльз III здійснив першу закордонну поїздку після того, як йому поставили діагноз рак. Він прибув до Нормандії на урочистості, де виголосив промову.
  • За словами джерел у королівському палаці, попри лікування онкології, Кейт Міддлтон виконує певні королівські обов'язки. Однак, до своєї попередньої роботи вона може вже ніколи не повернутися.
  • Наприкінці травня Чарльз III влаштував аудієнцію для футболіста Девід Бекхема. Король прийняв його у своєму маєтку Гайгроу. Монарх призначив Девіда на важливу посаду – посол благодійної організації King's Trust.