Водночас користувачі розпочали дискусію щодо доречності просування політичних закликів під час розважальних шоу. Однак, керівництво "Британія має талант" ніяк не коментує витівку інкогніто-виконавця.

Не пропустіть Зіркова пара Джо Джонас і Стормі Брі розійшлася, – ЗМІ

Співак у костюмі Бетмена під час прямого етеру публічно зізнався, що підтримує Україну у війні з Росією. Втім, одразу після слів артиста, оператори перестали його знімати та відвернули камеру на ведучих.

До того ж всі почали аплодувати, не давши змоги виконавцю закінчити промову.

І ще одне, моє серце цього вечора з народом України,
– наголосив чоловік.

Цікаво, що співак вирішив не розкривати свою особистість, тому наразі залишається невідомим його походження. Водночас деякі користувачі впевнені, що він українець.

Незважаючи на позитивні оцінки журі, артист не зміг пройти до фіналу шоу.

Артист у костюмі Бетмена висловив підтримку Україні: дивіться відео онлайн

Більшість користувачів зазначило, що немає нічого поганого у підтримці українців. Водночас деякі юзери висловили здивування спробі співака вигукнути політичний заклик.

  • "Що поганого в тому, щоб підтримувати Україну? Не знаю, чому вони так швидко це зупинили";
  • "Бетмену вдалося вставити несподіваний політичний код в кінці про Україну. Ант і Дек швидко рухаються вліво, щоб запобігти подальшим заявам";
  • "Його підтримка України – це єдина поведінка Бетмена, яку він демонстрував всю ніч";
  • "Бетмену потрібно зосередитися на місті Ґотем, а не на Україні".

Світові зірки підтримали Україну: останні новини

  • Наприкінці травня цього року, зірка серіалу "Надприроднє" Міша Коллінз вдруге за час повномасштабного вторгнення приїхав до Києва. Його поїздка до України мала благородну мету.
  • Коллінз знявся у відеоролику, на якому вбраний у той же одяг, що і його персонаж з серіалу "Надприродне" – ангел Кастіель. Водночас актор планував розіграти тренч і п'ять краваток, у стилі героя кінострічки, зі своїм автографом. Переможця обирали серед тих, хто задонатить на збір, гроші з якого підуть на розмінування України.