За словами Блейк, її принизив власний невдалий жарт. Акторці дуже соромно перед Кейт за скоєне.

До слова У Кейт Міддлтон виявили рак, а про смерть Чарльза ІІІ запустили фейк: найгучніші події тижня

Як Лайвлі висміяла Міддлтон

До Дня матері принцеса Уельська поділилася чуттєвими фото з дітьми. До того ж це була перша поява Кейт в інформаційному просторі після перенесеної операції. Однак, користувачі виявили фотошоп, а Її Високість зізналася, що "як фотограф-аматор експериментує з редагуванням" та вибачилася за "плутанину з сімейним фото".

Водночас Блейк Лайвлі успішно скористалася скандалом та прорекламувала власний бізнес Betty Buzz, який спеціалізується на напоях. Акторка опублікувала світлину з відкрито незграбним фотошопом, з метою висміяти Її Високість.

Блейкл Лайвлі насміхається над Кейт Міддлтон
Блейк Лайвлі насміхається над Кейт Міддлтон / Видалене фото з інстаграму акторки

Однак, все змінилося після заяви Кейт про хворобу на рак, тоді Блейк стало дуже соромно за недолугий вчинок. Водночас шанувальники звинуватили акторку в лицемірстві.

Лайвлі, разом зі своїм чоловіком Райаном Рейнольдсом, поважає особистий простір та приватність, оскільки сама має чотирьох дітей, тому публічно вибачилася перед принцесою.

Я зробила дурний допис про "промахи з фотошопом", і він мене сьогодні принизив. Пробачте мені. Посилаю всім свою любов та найкращі побажання,
– написала акторка.

Вибачення Лайвлі перед Міддлтон
Вибачення Лайвлі перед Міддлтон / Скриншот з інстаграм-сторіс акторки

Що відомо про рак у Кейт Міддлтон

  • У січні 2023 року Її Високість перенесла операцію на черевній порожнині. Після додаткового обстеження в неї виявили рак.
  • На фоні чуток про раптове зникнення Кейт з мережі, принцеса 22 березня опублікувала звернення, де офіційно повідомила про наявність раку.
  • Кенсінгтонський палац вирішив не розголошувати конкретну інформацію щодо типу або стадії онкозахворювання, проте відомо, що Кетрін зараз проходить профілактичну хімієтерапію.
  • Через лікування принцеса Уельська не зможе бути присутньою на цьогорічному Великодньому богослужінні з королівською родиною.