Після трьох років шлюбу Аріана Гранде та Далтон Гомес офіційно розлучилися. Верховний суд Лос-Анджелеса ухвалив це рішення у вівторок, 19 березня.

Дивіться також Кричав і погрожував вбивством: Емеральд розповіла нові деталі у справі проти Стипанюка

Аріана Гранде розлучилась з чоловіком

Аріана Гранде і Далтон Гомес не мали дітей, судових позовів та підписали дошлюбну угоду. Тому їхнє розлучення минуло швидко та без зайвих скандалів. З моменту подання заяви до офіційного розірвання шлюбу минуло 6 місяців.

Водночас Аріана Гранде повинна виконати певні зобов'язання. Найперше – це виплата колишньому чоловікові 1,25 мільйона доларів (це близько 50 мільйонів гривень). Також вона повинна віддати кошти за продаж спільно набутого майна. Мова йде про їхній будинок у Лос-Анджелесі.

На завершення зірці потрібно сплатити гонорари адвокатів Далтона Гомеса, що складає ще 25 тисяч доларів. Чи є зобов'язання у колишнього чоловіка співачки – невідомо.

Що відомо про стосунки Аріани Гранде з Далтоном Гомесом

Зіркова пара стала зустрічатися на початку 2020 року. Вони зблизилися і почали жити разом у період карантину під час пандемії. У травні Аріана й Далтон засвітилися разом у кліпі Джастіна Бібера.

У грудні співачка оголосила про заручини, а їхнє весілля відбулося навесні 2021 у будинку Гранде в Каліфорнії. Через 2 роки Аріана подала на розлучення, шлюб врятувати не вдалося.


Аріана Гранде з ексчоловіком / Фото з інстаграму Аріани Гранде

Ймовірно, причиною розриву є роман Аріани Гранде з актором Ітаном Слейтером, який теж був одружений.