Співачка Анастасія Приходько в інстаграм-сторіз показала фото без фільтрів. Вона поділилась, як її організм відреагував на постійний стрес через війну.

Цікаво Злата Огнєвіч кардинально змінила імідж: фото артистки до та після

Анастасія Приходько показала себе без фільтрів

За словами артистки, постійні російські атаки на Україну, негативно позначаються на її здоров'ї. Через це вона завдає собі шкоди. Хоча раніше вона не помічала таких речей за собою. До того ж вона зазначила, що через складний емоційний стан, псується її зовнішній вигляд.

Я вже від нервів скоро з'їм нижню губу. Я такого ніколи не робила, а тепер постійно ходжу і чіпаю її! Вічні синці, втомлений погляд та міс "Набряк 2024",
– написала артистка.

Виконавиця додала, що не хоче вживати заспокійливі засоби, бо впевнена, що зможе впоратися і без них. Якби не було складно, Приходько вважає, що повинна витримати ці випробування та не падати духом.

"Я не буду вживати заспокійливе, пити трави, сідати на антидепресанти. Я – сильна, і я впораюся! Просто треба вистояти", – зауважила Анастасія Приходько.


Анастасія Приходько / Фото з інстаграм-сторіз

Зауважимо, раніше Анастасія Приходько реагувала на масовану ракетну атаку по містах України, що відбулась 23 січня. Співачка на той час була у метро з сином та ховалася від вибухів.

Як себе заспокоює Приходько

Влітку в інтерв'ю співачка зізналась, що стала випивати алкоголь після 24 лютого 2022. Це вона робить для того, щоб зберігати спокій, уникнути стресу та не показувати дітям своє хвилювання. Артистка не приховує, що це відбувається досить часто.

"Чесно сказати, я п'ю, напевно, як і всі. І це відбувається досить часто. У мене завжди стоїть пляшечка "Мерло". Якщо дуже гучно, то можна й віскі випити, можна й горілки. Можна й коньяку випити. Одним словом, все, що є вдома", – казала зірка.