Зауважимо, що вже завтра, 7 травня, пройде перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2024. Як відомо, Україну на міжнародній сцені представить дует Jerry Heil і alyona alyona з піснею Teresa & Maria. Вони виконають трек якраз у першому півфіналі.

Дивіться також Може трапитися з кожним: 5 курйозних та смішних моментів Євробачення

Впала та зламала ніготь

У своїх соцмережах дівчата пояснили, що alyona alyona наступила на свій костюм і впала, зламавши ніготь. Реперка впала буквально перед своєю партією, однак швидко встала, тому на екрані нічого помітно не було.

У мене ця кольчуга, і після репетицій вона стала довшою, ніж була, тому що вона тягнеться. Я не очікувала, що наступлю на неї. Я зламала ніготь і трохи пошкодила свій костюм, але я жива,
– розповіла українська реперка.

Згодом виконавиця також додала, що після цього інциденту не розгубилася, а натомість встала та продовжила співати. Відомо, що це була технічна репетиція і на результати вона не впливає.

"Будь-яка українська жінка так і зробила б. Я встану та піду, зачитаю ще краще, бо я вже маю досвід, як впасти й встати. Все нормально, дякую за турботу", – сказала alyona alyona.

Alyona Alyona впала на сцені "Євробачення-2024": дивіться відео

Зауважимо, що цього вечора відбулася остання репетиція, влаштована спеціально для журі, які виставлятимуть свої бали учасникам музичного конкурсу.

Раніше alyona alyona налякала фанів погіршенням самопочуття

  • Наприкінці квітня українська артистка зазначила, що стрес і дорога, яка тривала близько 26 годин, негативно вплинули на її голос, через що він став хрипким.
  • Згодом співачка поділилася, що більшість її підписників вірять у психосоматику. Водночас попри погіршення самопочуття, артистка виступила на сцені Євробачення-2024 в Мальме.
  • Пізніше alyona alyona вийшла на зв'язок в інстаграм-сторіз, щоб спростувати плітки про погіршення стану її здоров'я. Реперка розповіла, що справді трохи захрипла. Але це лише додає звучанню її голосу родзинки.