Українська виконавиця alyona alyona зовсім скоро виступатиме на сцені Євробачення разом із Jerry Heil. Через хвилювання зірка скаржилась на стан здоров'я, але у мережі пішли чутки про те, що вона втратила голос.

До слова Перша репетиція у Мальме: alyona alyona і Jerry Heil вразили сценічними образами для Євробачення

Чи втратила голос alyona alyona

Зранку alyona alyona вийшла на зв'язок в інстаграм-сторіз, щоб спростувати плітки про погіршення стану її здоров'я. Реперка розповіла, що справді трохи захрипла. Але це лише додає звучанню її голосу родзинки.

Записую цю сторіс для того, щоб розвінчати вчорашній міф якоїсь "жовтухи" про те, що в мене немає голосу. Хто це розпускає? Не можна захрипнути… Я читаю реп, і з захриплим голосом звучу ще привабливіше і екзотичніше. Все добре. В мене є голос, почуваю себе прекрасно. Трохи захрипла, але це не рахується,
– розповіла артистка.

Пізніше alyona alyona знову довела, що почувається добре. Вона показалася після тренування й запевнила, що все гаразд.

alyona alyona про свій голос: відео

Що раніше казала alyona alyona про своє здоров'я

  • Напередодні першої репетиції alyona alyona розповіла, що довга дорога та стрес негативно вплинули на її голос. Зірка тоді розповіла, що захрипла.
  • Та це не стало на заваді першому виступу артистки разом із Jerry Heil. Співачки провели репетицію виступу з піснею Teresa & Maria. Вони здивували новими образами та продемонстрували декорації, що супроводжуватимуть їх під час виступу.