Артистка зізналася, що переїхала у місце, де може насолодитися природою. До того ж вона живе там не сама, а зі своїм коханим.

Цікаво Лілія Ребрик розсекретила значення імені новонародженої доньки: "Має прихований сенс"

Чому та куди переїхала аlyona alyona

У своєму блозі реперка зазначила, що зараз проживає у селищі Вигода, що на Івано-Франківщині. Їй там дуже подобається, бо вона може побути там на самоті та водночас насолодитися природою.

Я досить довго жила у Києві, але знайшла своє коханнячко на Франківщині. Мене тут ніхто не може дістати з медіа. Ніхто не хоче сюди їздити. Я щаслива, що можу перебувати тут, де багато природи. Я нею надихаюся, проводжу час наодинці,
– зізналася зірка.

alyona alyona
alyona alyona говорить про причини переїзду / Скриншот з інстаграм-сторіс реперки

До того ж артистка впевнена, що в Києві на неї чекає купа виснажливої роботи, яка тільки забирає час, тому дівчина поки не хоче повертатися до столиці.

Я для себе відкрила Франківщину як край. Мені подобається їхня українська мова, діалект, який тут є, й люди. До Києва повертатися не хочу, бо там дуже багато роботи, яка тільки забирає час і не наповнює тебе,
– додала alyona alyona.

Що відомо про участь alyona alyona на Євробаченні-2024

  • 4 лютого Jerry Heil в дуеті з alyona alyona перемогли на Нацвідборі з піснею Teresa & Maria.
  • Вже 8 лютого переможниці відбору підписали договір з "Суспільним Мовленням", що закріплює їхню участь у міжнародному пісенному конкурсі.
  • 7 травня співачки виступатимуть у першому півфіналі Євробачення, що пройде у Мальме, у Швеції.
  • За прогнозами букмекерів, alyona alyona & Jerry Heil наразі посідають друге місце, а першу ланку займає Baby Lasagna – представник Хорватії. Його пісня заполонила серця багатьох, одразу ж після оприлюднення треку.